Informatie printen op school

Opwaarderen print- en kopieertegoed

Op dit moment is het helaas nog niet mogelijk om je printtegoed zelf online op te waarderen. Daarom hebben we voor de hele maand januari een tijdelijke oplossing.

Wil je printtegoed opwaarderen? Dan kun je terecht bij:

Daar kun je je printtegoed direct laten verhogen en direct afrekenen.

Printen vanaf je laptop

  1. Ga naar print.clv.nl en log in met je CLV account.
  2. Klik op 'Printerstuurprogramma downloaden' in de balk links.
  3. Klik op 'Download and run Mobility Print' en open het gedownloade bestand.
  4. Om door te gaan klik op 'Next' (het programma wordt nu geïnstalleerd het scherm kan af en toe verspringen).
  5. Wanneer de installatie klaar is druk je op 'Finish'.
  6. Ga nu terug naar de website waar je zojuist het programma hebt gedownload en druk hier op 'Connect and get my printers' en klik op de knop 'Openen'.
  7. Open nu het document wat je wil afdrukken en ga daar naar de 'Afdrukken' knop.
  8. Selecteer in de lijst met printers 'CLV Print'. Pas eventuele instellingen hier nog aan en wanneer je tevreden bent met de instellingen druk je op 'Afdrukken'.
  9. De eerste keer dat je dit doet verschijnt er nog een venster waar je eenmalig moet inloggen. Gebruik hier je leerlingnummer@clv.nl en het bijhorende wachtwoord van je schoolaccount.

Printopdracht ophalen

Nu kan je de verzonden afdruktaak ophalen bij elke printer binnen het CLV. Eenmaal bij de printer houd je de schoolpas voor de kaartlezer naast het scherm

In dit scherm heb je 3 functies:

Om de verzonden afdruk op te halen klik je de knop 'Alles afdrukken' aan boven in het scherm. Of wanneer je wat gerichter één specifiek document wil afdrukken wanneer je wel meerdere opdrachten hebt verstuurd klik je op 'Afdrukafgifte' en selecteer je in dat scherm het document wat je wil afdrukken.

Heb je hulp nodig bij het printen van je opdracht?

Loop dan even langs bij ICT in het C gebouw op de 1e etage.