Actuele artikelen
|
Zoeken
|
Syndicatie
.JPG)
Op woensdag 11 mei hielden leerlingen van groep 7 en 8 van basisschool Het Erf een sponsorloop voor de stichting Likoni Onderneemt. Met de sponsorloop is een bedrag van 739,70 euro opgehaald voor de stichting die sociaal werk in een buitenwijk in Mombasa (Kenia) ondersteunt. De sponsorloop was georganiseerd door leerlingen uit 5 vwo van onze school in het kader van een opdracht voor het vak Management & Organisatie. De loop werd mede mogelijk gemaakt door de belangeloze steun van een aantal sponsors uit Veenendaal.
Lees het hele artikel.
Op woensdagmiddag 11 mei rond 12.00 uur was het een drukte van belang op de atletiekvelden van VAV te Veenendaal. Ongeveer 80 kinderen van basisschool Het Erf hadden zich daar verzameld voor een sponsorloop ten bate van stichting Likoni Onderneemt. Likoni Onderneemt ondersteunt een onderwijsproject voor kansarme kinderen in Kenia, genaamd het Destiny Children Center.
Alle kinderen liepen enthousiast hun rondes en de kampioenen onder hen haalden 18 rondes van 250 meter in 20 minuten. In totaal werd 739,70 euro opgehaald ten bate van Likoni Onderneemt. Mevrouw Hagelstein van Likoni is zeer verheugd over de ruimhartige steun. ‘Geweldig om te zien hoe kinderen in Nederland hun best doen om kinderen in een ander deel van de wereld te ondersteunen en het zo mogelijk maken dat ook kinderen in Likoni onderwijs krijgen.’ gaf mevrouw Hagelstein aan.
De loop werd georganiseerd door een groep leerlingen uit 5 vwo van het CLV. ‘We moesten voor het vak Management & Organisatie een marketingplan bedenken en uitvoeren en het leek ons leuk hiermee een goed doel te steunen. We zijn enorm geholpen door onze sponsoren en zijn blij met het resultaat”, aldus een enthousiaste Corné van der Poel, één van de organisatoren.
De kinderen hadden er duidelijk plezier in en genoten van de sport op deze zonnige middag. Iedereen kreeg na afloop een beker fris en ging knabbelend op een gezonde appel terug naar huis.